Adres

ATAŞEHİR
Brandium Rezidans A Girişi
R2 Blok D:102 K:10 Ataşehir

NİŞANTAŞI
Valikonağı Caddesi Şakayık Sok. Ihlamur Palas Apt. No:42 Daire:10 Kat:4 Nişantaşı – Şişli – İstanbul

Telefon

0(216) 504 46 09
0(532) 716 60 33

E-Mail

bilgi@meralaydin.com.tr

Ulaşım:Anadolu Yakası’nda Ataşehir’de yer alan ‘Eşlik Psikoloji’, Brandium Alışveriş Merkezi’nin arkasında yer alan rezidanslardadır. Merkezimize gelmek için Kadıköy’den Ataşehir yönüne gelen: 14A, 19T, 19Y otobüslerine binerek Kayışdağı-Dudullu Caddesi durağı ya da Gümrük durağında inebilir ya da 21B otobüsüyle gelerek son durak olan Taçspor durağında inebilirsiniz. Ayrıca; Kadıköy – Ataşehir – Küçükbakkalköy minibüsü ile de Ataşehir’de yer alan psikoterapi merkezimize ulaşabilirsiniz. Ataşehir merkezimize Üsküdar’dan gelmek için: 320A otobüsüne binerek Kayışdağı-Dudullu Caddesi ya da Gümrük durağında inebilirsiniz. Merkezimize Bostancı yönünden gelmek için: Bostancı – Ümraniye otobüsü veya Bostancı – Dudullu minibüsü ve otobüslerini kullanabilirsiniz. Ataşehir Brandium’dan geçen tüm araçlar ile merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ulaşım:Anadolu Yakasından Marmaray ile ulaşım için:Yenikapı İstasyonu’nda inip M2 Hacıosman-Yenikapı Metro aktarması yapın. Metrodan Osmanbey durağında inip Nişantaşı çıkışını takip edin. Nişantaşı çıkışından çıkınca ilk sola dönün. Düz yürümeye devam edip Stefanel mağazasından tekrar sola dönün. Birkaç dakikalık yürüme yolundan sonra La Vita Cafe’nin olduğu sokağa, sağa dönün. Merkezimiz bu sokakta yer almaktadır. Metro’nun Nişantaşı çıkışından yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinden sonra merkezimize ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakasından Metrobüs ile ulaşım için: Zincirlikuyu durağında inip Metro hattına geçiş yapın. Buradan M2 Hacıosman-Yenikapı metrosuna, Yenikapı yönüne binin. Metrodan Osmanbey durağında inip Nişantaşı çıkışını takip edin. Nişantaşı çıkışından çıkınca ilk sola dönün. Düz yürümeye devam edip Stefanel mağazasından tekrar sola dönün. Birkaç dakikalık yürüme yolundan sonra La Vita Cafe’nin olduğu sokağa, sağa dönün. Merkezimiz bu sokakta yer almaktadır.

Vapur veya motor yoluyla ulaşım için: Beşiktaş İskelesinden Beşiktaş-Harbiye dolmuşlarına binerek Teşvikiye Camii’nden sonraki Işıklarda inebilirsiniz. Merkezimiz, ışıklardan sağa döndükten sonra soldaki ikinci sokakta yer almaktadır. 

İletişim Formu

Bizi telefonla arayabilir ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için merkezimizi arayıp randevu alarak görüşmeye gelebilirsiniz.

mastersonenstitu